Axoy Mutfak

Çeyrek asırdır ticaret hayatında olan Axoy Mutfak, Endüstriyel Mutfak ürünleri satarak başlamış, sonraki yıllarda işlerini geliştirerek Mutfak sektörü yanı sıra ürün gamına Masaüstü ve Setüstü ürünlerini ilave etmiştir.

Mutfak ekipmanları ve züccaciye ile sektörde pozisyonunu belirleyen Axoy Mutfak profesyonel hizmet anlayışı ve ürün çeşitliliği ile adından çok söz ettirmekte, alanında her ihtiyaca profesyonel olarak cevap verebilmektedir. Yılların tecrübesini gelişen teknoloji ile harmanlayan Axoy Mutfak, Endüstriyel mutfak ekipmanlarında, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

1999 yılından sonra oluşturduğu pazar alanında çözüm ortaklarını arttıran daha dinamik ve daha gelişimci bir pazarlama sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler sunarak, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Axoy Mutfak, kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Axoy Mutfak, alanında uzman pazarlama ekibi ile, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve ekipmanlarının, teknolojinin tüm imkan ve olanaklarını kullanarak pazarlamaktadır.

Axoy Mutfak, çağın getirdiği yenilikleri, müşterilerinin istekleri ile birleştirerek, kendini ve pazarlama stratejisini sürekli geliştirmektedir. Her zaman ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen kurumumuz bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveniyle, sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı,

Ürün yelpazesinde; Soğuk oda ekipmanlarından, hazırlık ekipmanlarına, pişirme, sunum, teşhir, depolama ekipmanlarına kadar, sektörün tüm ihtiyaçlarını tedarik edebilecek, 25.000 çeşit ürün yelpazesi ve stok gücü ile her zaman müşterisinin yanında olmayı amaçlamıştır.

Proje taahhüt hizmetleri ve ihracat kanalında da çalışmalarını geliştirerek 20 ülkeye ihracat yapmakta olan Axoy Mutfak, İNOKSAN, ELECTROLUX, EMPERO, ATALAY, FRENOX, KAPP, KILIÇLAR, CAMBRO, KÜTAHYA PORSELEN, BONNA PORSELEN, PORLAND, JUMBO,LAVA, PAŞABAHÇE, GÜREN METAL gibi sektörün en güçlü ve güvenilir firmalarının bayiliklerini yürütmektedir.

İlk günden beri müşteri odaklı bir yapıyı, üstün kaliteyi en uygun şartlar ile tedarik etme prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedeflemiştir. Firmamız İstanbul Kasımpaşa daki Showroomumuzda Horeca Setüstü ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ürünlerini deneyimli, eğitimli uzman kadromuzla tüm projeleriniz için hizmet vermektedir.